ما برای شما کاملترین برندهای وارداتی و داخلی رو در کنار هم جمع کرده ایم و با مقایسه و توضیحات کامل محصول  و قیمت رقابتی  خرید آنلاین را برای شما آسان کرده ایم.

ما چکار می کنیم؟

شرکت لامع گستر ارس فعالیت خود را از سال 1394 و با فروش آنلاین  در تبریز شروع به آغاز نمود. این شرکت با تنوع کالایی بالا و به کارگیری  نیروهای متخصص و با تجربه، محصولات با کیفیت داخلی و خارجی را در سراسر کشور توزیع می کند.
 
شرکت لامع گستر ارس قصد دارد  محصولات اصلی و غیر تقلبی تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.
تعویض، ارسال سریع کالای خریداری شده و مکانیزم های نرم افزاری حرفه ای برای مدیریت روابط فیمابین، خدماتی است که ما برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از این قسمت ثبت نام کنید، جهت خرید هر یک از محصولات ما از منوی محصولات  اقدام کنید.
چرا “لامع گستر ارس“؟ 
 
شرکت لامع گستر ارس به توزیع و ارائه محصولات مورد نیاز  در دسته بندی خودرو خانه ابزار می پردازد. برتری لامع گستر ارس و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:
1-  نیروی انسانی متخصص و کارآمد
2-  فروش کالای اصلی و غیر تقلبی
3-  تهیه کالا بر اساس نیاز یا سفارش مشتری
4- کیفیت برتر محصولات توزیعی
5-  خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور
6-  ارسال رایگان خرید های بالای 200 هزار تومان
7-  قیمت مناسب
8-  فروش محصولات روز ایران و جهان